Alfa-Alterra  maaküttesoojuspumbad

Soojuspumbad Alpha-InnoTec - loomulik valik tuleviku nimel
Uue küttesüsteemi valimisega võtad vastu otsuse, mis määrab, kui suur või kui väike küttearve tuleb järgmistel aastakümnetel. Valik on ka ülimalt positiivne või negatiivne mõju keskkonnale.
 
Viimastel aastatel nõuded küttesüsteemile on oluliselt muutunud. Tõusvad energiahinnad ja mure keskkonna pärast, mis annavad kõrge ökonoomsuse ja keskkonnasõbralikkuse seejuures kaotamata mugavust.
 
Ja just seda pakuvad soojuspumbad Alpha-Innotec!
 
Alpha-InnoTec on tuntud soojuspumpade tootja, samuti toodab päikeseenergia süsteeme, kombineeritud mahuteid ja ventilatsioonisüsteeme. Ettevõtte peakorter asub Lõuna-Saksamaal ja tütarettevõte Šveitsi Schultheiss Group-is. Alpha-InnoTec on firma, mis tegeleb kütte ja kliima tehnoloogia arendamisega. Alates 1998 aastast siin toodetakse soojuspumpasid, päikeseenergia ja ventilatsioonisüsteeme.
 

Maaküttesoojuspumbad

Selles valdkonnas, Alpha-InnoTec tooteportfell on kõige laialdasem. On erinevaid süsteeme,pealevoolutemperatuuridega maksimaalselt 55 või 65 kraadi, soojusväljastusega 6-160 kW. 

Kvaliteet

Alpha-Innotec omab ISO 9001 kvaliteedisertifikaat. Kõik pumbad on valmistatud Saksas. Pumpade viimistlus saanud eriti kiitvaid teste. 

Energiatõhusus

Maaküttesoojuspump on tasuv ja energiatõhususe mõttes. Alpha-Innotec soojuspumbad on hästi kavandatud ja nende COP-väärtus kuulub parimate hulka maailmaturul. Näiteks WZS 61 mudelid COP 4,6 (vastavalt EN 14511 B-0 / W-35).

 
Vaikus
 
Alpha-Innotec pumbad on Euroopa turu vaikseimad. Vaikus lisab oma mugavuse ja on märk kõrgest kvaliteedist masina komponentidele. Näiteks WZS seeria soojuspumpade müratase on 37 dB ühe meetri kaugusel. Vaevalt kuuled sisse lülitatud soojuspumpa!
 
Juhtautomaatika

Luxtronic controller
 
Luxtronic – kõikide Alpha-innoTec soojuspumpade aju. Kõik Alpha-innoTec maasoojuspumbad on seeriatoodetena varustatud moodsa ning võimalusterohke Luxtronic juhtautomaatikaga. Tagasihoidlik tehniline ime, mis võimaldab Alpha-innoTec maasoojuspumpa mugavalt ning kiirelt käsitleda. Automaatika juhib nii soojuspumpa, päikesekütet, jahutust, basseinikütet, ventilatsiooni ning samuti ka lisakütte allikaid. Kokku on võimalik automaatika juhtimise alla allutada kuni neli küttekontuuri.
 
Luxtronic – TAGASIHOIDLIK TEHNILINE IME
 

Ainulaadse ning kasutajasõbraliku Luxtronic käsitlemine ning menüüväljade kuvamine on välja töötatud koostöös Berliini Tehnika Ülikooliga. Luxtronic on sarnane uuemates sõiduautodes navigatsioonisüsteemina kasutatav Jog-Dial (keera ja vajuta) navigatsiooniseadmega, kus erinevate programmide vahel valimine, kinnitamine ning üleüldine süsteemis orienteerumine on viidud täiesti uuele mugavustasemele. Tänu sellele muutub navigeerimine oma mitmete erinevate funktsioonidega lihtsaks ning ülevaatlikuks tegevuseks, kus ei jää hätta ka kliendid, kes end moodsa tehnikaga just kõige mugavamini ei tunne.

 
VALMISOLEK LÄBI  INTERNETI JUHTIMISEKS
 
Maasoojuspumba juhtautomaatika Luxtronic ühendamisel AlphaWeb serveriga saame seadet jälgida ja juhtida läbi Interneti. Läbi AlphaWeb´I avaneb seadme omanikele kui ka meie tehnikule täiesti uudne võimalus tagada maasoojuspumba jälgimine, mistõttu saame tagada klientidele vajaliku hoolduse mugavalt ning kiirelt.