Bosch

 

Bosch Compress 6000 AW

Tänu uuele muundurile ja parandatud jahutusringlusele jõuab Compress 6000 AW soojuspumpade ja tehnoloogia tõhususe uuele tasemele. See tulemus on oma klassi parim – soojustegur kuni 5,09.
Ja see ei ole mitte ainult uuenduslik, vaid näeb ka hea välja.

 

Compress 6000 AW on ka rabavalt kauni välimusega. See atraktiivse disainiga soojuspump on konstrueeritud spetsiaalselt Skandinaaviamaade kliimatingimusi arvestades. Näiteks on aurusti ja ventilaator paigutatud 40 cm kõrgusele maapinnast – ohutuks käsitsemiseks isegi lumistes oludes.

 

Compress 6000 AW paigalduseks koha leidmine on lihtsam kui te arvate. Tänu kompaktsetele mõõtudele vajab see väga vähe ruumi. Öiseks ajaks on olemas “vaikne režiim”, mis vähendab töö müra veel 3 dB(A). See muudab Compress 6000 AW vaiksemaks kui kaasaegne nõudepesumasin.

 

Compress 6000 AW võite kasutada kui ainukest keskkütte- ja sooja vee allikat või kombineerida seda suurepäraselt olemasoleva küttesüsteemiga. See võimaldab tõsta pealevoolu temperatuuri kuni 62ºC-ni. Seade tagab energia laias temperatuurivahemikus -20 kuni +35ºC. Veelgi enam, kuumal päeval võite innovatiivset soojuspumpa kasutada oma kodu jahutamiseks. Compress 6000 AW koosneb sise- ja välisseadmest. Kõikidel välisseadme mudelitel on standartne disain ning neid on erinevates mõõtudes sõltuvalt võimsusest. Siseüksust on võimalik paigaldada ruumi seinale või põrandale.

 

– Kontrollitava kiirusega (inverter) kompressor annab kõrge kasuteguri ja parema toimimise eriti kevadel ja sügisel.
– Inverterkompressoriga soojuspumbaga küttesüsteem ei vaja lisaks akumulatsioonipaaki.
– Moodne disain ja energiasäästlikud komponendid aitavad sääste suurendada.- Üks madalama müratasemega soojuspumpasid.
– Ööseks saab helitugevust veelgi vähendada (-3 dB, nn “Hääletu režiim”).
– Lihtne ühendada teiste soojusallikatega nagu gaasi-, vedelkütuse-, pelleti- jt kateldega, päikesepaneelidega, jne.
– Sisseehitatud interneti kaudu (erinevad nutitelefonide ja arvutite platformid) juhtimine.
– Kasutajasõbralik ja minimaalsed hooldus- ja remondivajadused.
– Välisosa on võimalik värvida vastavalt tellija soovile.